دادن هدیه عاشقانه در جذب کردن دل ها و افزایش محبت ها تاثیر بسیار فوق العاده ای دارد. هدیه عاشقانه پیام آور احترام و محبت به طرف مقابل است و در واقع به هدیه گیرنده از طرف هدیه دهنده گفته می شود دوستت دارم. و بهمین خاطر بهتر و شایسته می باشد که در روابط مان از قبیل نامزدی به همسرمان و یا به مادرمان هدیه عاشقانه به مناسبت های مختلف تقدیم کنیم. هدیه های عاشقانه را با دقت و ظرافت انتخاب می کنیم که مورد توجه و تایید گیرنده ی هدیه قرار گیرد.

هدیه عاشقانه

هدیه عاشقانه چگونه است؟

هدیه عاشقانه خوب و ایده آل نیاز نیست که بسیار گران قیمت باشد تنها مورد پسند و دلخواه هدیه گیرنده باشد کفایت می کند و باید هدیه عاشقانه را با زیرکی و ظریفانه انتخاب کنیم. هدیه دادن و هدیه گرفتن رندی و لطافت زیرکانه ای دارد که باید آن را آموزش ببینیم.
هدیه دادن عاشقانه بهتر است دو سویه باشد یعنی هم پسر و هم دختر به همدیگر هدیه بدهند و بهتر است که پسر بیشتر هدیه دهد اما درست نیست که فقط پسر هدیه دهد بخاطر اینکه پسر عاشق است و دختر معشوق؟!
قبلا در مورد نحوه هدیه دادن به همسر و همچنین نحوه هدیه دادن به آقایان مقالاتی گذاشتیم می توانید با مطالعه آن روش هدیه دادن را بیاموزید.

هدیه عاشقانه به همسر چگونه می باشد؟

اصولا برای اینکه به همسرتان عشق خود را ثابت کنید باید علاوه بر اینکه احساس دوست داشتن تان را به زبان آورید با دادن هدیه عاشقانه گرچه کوچک و ارزان قیمت او را بسیار شاد و خوشحال کنید زمانیکه به همسرتان هدیه می دهید او احساس با ارزش بودن می کند و همین عمل سبب شده که عشق و محبت و صمیمیت بین شما زیاد شود.
پیامبر(ص) می فرماید: به یکدیگر هدیه بدهید که موجب محبت می شود و کینه را از دل می برد.
با هدیه دادن به همسرتان محبت او به سوی شما جذب خواهد شد و در آن زمان می باشد که زندگی شیرین تر خواهد شد.

روش دادن هدیه عاشقانه به همسر چگونه است؟

هدیه عاشقانه ای که برای همسرتان می خرید را با کادویی زیبا بسته بندی نمایید چون خانم ها این گونه بیشتر پسند می کنند و روی هدیه تان یک متن یا عبارت زیبا بنویسید. مثلا: تقدیم به همسر مهربانم تو بهترین ناتخاب زندگیم هستی!
برای غافلگیر کردن می توانید هدیه عاشقانه تان را در جایی مخفی نمایید مثلا در آشپزخانه و یا کمد لباس اش که او با دیدنش حیرت زده شود.

یکی دیگر از زمان های خریدن کادو برای همسرتان زمانی است که از سفر بر می گردید که پیامبر (ص) دستور می فرمایند: وقتی یکی از شما به مسافرت رفت موقع بازگشت برای خانواده خود هدیه ای تهیه کند حتی اگر آن هدیه قطعه سنگی باشد.
زیرا هدیه خریدن هنگام سفر این را می رساند که شما همیشه به فکر همسرتان بوده اید و هرگز او را فراموش نکرده اید و این سبب می شود که همسرتان بسیار آرامش یابد و برایش بسیار ارزشمند می باشد.
هدیه دادن بهترین راه نشان دادن این است که همسرت فکر می کند همیشه به یادش هستی و او را دوست دارید.

دادن هدیه عاشقانه در روز خاص

در مناسبت های مختلف از قبیل: روز ولنتاین سالگرد ازدواج جشن سال نو و تولد و شب یلدا می خواهید هدیه عاشقانه تهیه کنید و تقدیم نمایید.

تهیه هدیه عاشقانه در روز ولنتاین

هدیه عاشقانه

در تهیه هدیه عاشقانه در روز ولنتاین مخصوصا در این روزها که بسیار نزدیک به روز ولنتاین می باشد و دغدغه ی بسیاری از ما در این روزها خرید و تهیه هدیه عاشقانه برای روز ولنتاین است بهتر است کمی ابتکار و ایده به خرج دهید و از خریدن هدیه های تکراری مثل: عروسک و شکلات صرفنظر کنید و این بار دسته گلی زیبا تهیه کنید و تقدیم نمایید و هنگام خریدن گل به نوع گل مورد علاقه و رنگ مورد علاقه اش دقت نمایید و اگر برای آقا هدیه می خرید می توانید کراوات و یا کلاه و دستکش هدیه دهید.

تهیه هدیه عاشقانه در روز تولد

هدیه عاشقانه

هدیه عاشقانه در روز تولد می تواند هر چیزی که هدیه گیرنده را خوشحال می کند تهیه کنید و تقدیم نمایید می توانید نامه ای عاشقانه تقدیم اش کنید برای نوشتن نامه عاشقانه حتما نیاز نیست از هم دور باشید بلکه در همه حال می توانید نامه دهید و هنگام دیدار به هم دهید و اگر از هم مدتی دور بودید آن گاه نامه ها بیشتر و سوزناکتر و عاشقانه تر می شود و اغلب آدم ها این نامه ها را سال های سال نگه می دارند و چون عزیزترین داشته هایشان آن را ارج می نهند و خجسته می شمارند و آن خاطرات را عزیز می شمارند و یا غذایی که دوست دارد برایش درست کنید و یا به تعداد سن اش شاخه ی گل هدیه دهید.

تهیه هدیه عاشقانه در روز سالگرد ازدواج

هدیه عاشقانه

روز سالگرد ازدواج برای اکثر آدم ها مهم می باشد و می توان با دادن هدیه عاشقانه ثابت نمایید که همسر و زندگی تان برایش مهم می باشد. می توانید کارهای عاشقانه انجام دهید شمع روشن کنید گل های قرمز قرار دهید و برایش روزی خاطره انگیز را برایش به ارمغان آورید.
می توانید عکس های دوران نامزدی را برای سالگرد ازدواج چاپ نمایید حوله های ست و یا عکس دو نفره روی تیشرت خرید و یا روی لیوان عکس عروسی تان را چاپ کنید یا یکی از عاشقانه ترین هدیه ها این است که خاطرات شیرین تان را درون کتابی بنویسید و با مرور آن خاطرات روزهای خوشی برای تان تداعی شود و یا می توان عکس عروسی را روی پازل چاپ کرد و بهم ریخت تا همسرتان آن را مرتب نماید.

تهیه هدیه عاشقانه در جشن سال نو

هدیه عاشقانه

می توان به عنوان هدیه عاشقانه یک پیک نیک در طبیعت را در مکان ساکت و دنج در نظر بگیرید و ساعاتی با آرامش و بدون هیاهو نهایت لذت را ببرید یا می توانید یک شام خوشمزه و لذیذ برای شب عید در نظر بگیرید و مطمئن شوید بی نهایت همسرتان لذت خواهد برد.

تهیه هدیه عاشقانه در شب یلدا

هدیه عاشقانه

برای شب یلدا اولین و آسان ترین هدیه می تواند کارت پستال باشد می توانید این هدیه را خودتان درست کنید و با هزینه بسیار مناسبی می توان از بیرون هم تهیه کرد. می توان در شب یلدا کتاب حافظ را هدیه دهید و شعرهای حافظ به شعرتان ارزش خواهد داد هدیه دیگر می توان یک گلدان گل طبیعی هدیه کنید و یا می توان شمع هدیه دهید یکی از نشانه های شب یلدا شمع است و می توانید از شمع های زیبا و تزیینی تهیه و هدیه دهید یا می توان در تهیه خوردنی ها کمک کنید و یک غذای خوشمزه برای آن شب تدارک ببینید و یا اینکه می توان یک کتاب و یا موزیک برایش بخرید و هدیه کنید کتاب مورد علاقه اش و یا آهنگ مورد علاقه اش را تقدیم نمایید.

درست کردن هدیه عاشقانه

معمولا کارهای دستی همیشه محبوبیت زیادی در بین مردم دارند و می توان با خلاقیت و ایده های ساده و زیبا کارهای قشنگی درست کنید و هدیه دهید و همیشه هدیه های ارزان قیمت جذابیت و طرفداران بیشتری دارد. هدیه های رمانتیک جزو بهترین هدیه های ارزان قیمت و عاشقانه می باشند.

هدیه عاشقانه

هدیه عاشقانه

هنگام دادن هدیه عاشقانه نکات زیر را رعایت نمایید

 • هدیه ای بخرید که طرف مقابل را همیشه به یاد شما اندازد.
 • می توانید خلاقیت به خرج دهید و چند هدیه کوچک را با هم ترکیب کنید و به عنوان یک هدیه دهید که غافلگیر شود.
 • همواره در تهیه هدیه به سلیقه او دقت کنید و با توجه به سلیقه ی خودتان هدیه تهیه نکنید.
 • همراه کادو حتما کارت با متنی زیبا را برایش در نظر بگیرید و یادداشت نمایید و درون کادو قرار دهید و یا رویش بچسبانید.
 • به جعبه کادو دقت نمایید و نهایت سلیقه تان را به خرج دهید چون برای گیرنده هدیه بسیار مهم می باشد.

چند نمونه کاردستی زیبا و عاشقانه

می توانید قلب های پارچه ای کوچک درست کنید و در جیب کت و یا شلوار و یا در کیف همسرتان قرار دهید که او با دیدنش بسیار سوپرایز شود یا می توانید جعبه کبریت رمانتیک درست نمایید که درونش شکلات و یا پاستیل قرار دهید و دور جعبه را رنگی و زیبا درست نمایید و یا می توان بر روی سنگ قلب های زیبا بکشید و روی سنگ را نقاشی نمایید و یا می توان آویز قلب های کاغذی کوچک درست کنید و یا خوردنی های رمانتیک و آن ها را با خلاقیت بصورت قلب در آوریم مثلا گوجه فرنگی و یا لبو استفاده کنید و یا از سیب زمینی و سوسیس استفاده کنید. و در آخر هم می توان به تزیین زیبا و عاشقانه جعبه کادو اشاره نمود.

هدیه عاشقانه برای آقایان

به همسرتان پیشنهاد دهید یک شب به همراه دوستانش بیرون بگذارنند و یا در خانه با دوستانشان بمانند و خوش گذرانی کنند و شبی به یاد ماندنی با دوستانش بوجود آورید. از آنجایی که تمام آقایون شکمو هستند می توانید او را به رستوران ببرید و غذای مورد علاقه و دلخواهش را سفارش دهید و این یکی از بهترین هدیه ها به مرد می باشد. متنی زیبا در جیب کت یا شلوارش قرار دهید که او با دیدنش بسیار شگفت زده و خوشحال شود. یکی دیگر از بهترین هدیه های عاشقانه برای آقایان فرستادن گل برای آن ها می باشد.

۸ هدیه برای آقایان

 • می توانید جدیدترین و مدرن ترین اسباب بازی را برای او تهیه کنید.
 • همچنین به مدت چند هفته او را از کارهای منزل معاف کنید مثلا تعویض لامپ و یردن زباله و غیره.
 • یا ببینید تیم مورد علاقه اش چیست و برای بازی آن تیم برایش بلیط تهیه نمایید و دو بلیط برای خودش و دوستش به او دهید.
 • می توان اجناسی هدیه دهید که مورد نیاز همسرتان می باشد مثلا جدیدترین مدل از ابزار سخت افزاری به او هدیه دهید.
 • اجناس چرم مانند کیف پول چرمی کمربند و جا کلیدی چرمی هدیه دهید.
 • در فصول سرد سال یک هدیه زیبا می تواند شال گردن آن هم با توجه به سلیقه و رنگ مورد علاقه همسرتان باشد.
 • می توان با توجه به لباس همسرتان یک کراوات و یا پاپیون شیک تهیه کنید.
 • کلاه می تواند بسیار همسرتان را سوپرایز کند.
 • می توان دستبند چرم مردانه بسیار زیبا تهیه نمایید که بر روی دستبند طلا و یا نقره حکاکی شده وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید