هیچهایک کنیم یا پرواز؟

هیچهایک یا رایگان سواری یکی از ده ها روش سفر رفتن است که به وسیله ی خودرو های عبوری اغلب بدون بدون پرداخت هزینه به مقصد میرسید!

این روش سفر کردن خطرات و هیجانات خاص خودش را دارد! خطرات بسیار زیاد، معطلی در جاده ها و تحمل گرما و سرما و حتی امکان خطر تصادف یا دستگیری توسط پلیس وجود دارد!

بزرگترین خطر که هیچهایکر ها را تهدید میکند خطر دزدیده شدن و غارت اموالشون هست که افرادی که این نوع سبک از سفر رفتن را میپذیرند تمام این خطرات را میپذیرند!

هیچهایکر

خطرات سفر با هواپیما و پرواز کردن هم کمتر از هیچهایک نیست اما شیک و تمیز تر است! و صد البته با هزینه ی خیلی بیشتری!

هزینه ی سفر با هواپیما به علت تعمیرات و نگهداری هواپیما ها و هزینه ی سوخت و کم بودن تعداد مشتریان همیشه جزو سفر های گران قیمت دسته بندی شده! همچنین پایین بودن نرخ سوانح هوایی باعث میشود که این خطوط و روش از امن ترین شیوه های سفر به حساب بیاید در مقایسه با سایر روشهای سفر! اما شما از هیچ منظره ای در طول سفر بهره نمی برید و تغییرات جوی از اصلی ترین دلایل مرگ یا تاخیر شما در سفر میتواند باشد.

اما تهیه ی بلیط و تاخیر ها و شرایط جوی و مهارت خلبان عملا همه چیز را از دست شما خارج کرده و دیگر مانند هیچهایک چیزی در دستان شما نیست و میتوانید آدرنالین خالص را تجربه کنید!

شما کدام مدل سفر را میپسندید؟!

airplane

اگر تجربه ای از هیچهایک دارید اینجا برای ما بنویسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *