شهریور؛ فرصت آخر!

تنها یک ماه تا پایان تابستان فرصت باقیست و آخرین فرصت برای سفر رفتن در ایام غیر سرد سال باقیست! و اگر به مسافرت در شش ماه سرد سال علاه ندارید خرین فرصت شما تا شش ماه آینده است؛ در سایتمون پیشنهاد سفر در ایام 6 ماهه ی سرد سال رو هم گذاشتیم:))

در این مقاله صرفا امکان سفر های داخلی بررسی میشود و امکان سفرهای خارجی در مقاله ای دیگر بررسی میشود؛ با ما همراه باشید.

ما به عنوان اولین پیشنهاد به عنوان بسته ی اقتصادی سفر به جواهررود و کلاردشت را پیشنهاد میدهیم! مردم خونگرم، سفر تست شده و نزدیک ترین مکان به تهران!

اقامت در اقامتگاه های بومگردی و یا با ماشین سخصی یا با تور هایی که به این مکان زیبا تور میبرند به جواهری در میان کوه و جنگل سفر کنید!آخر هفته ها شلوغ تر اما در میان هفته از آرامش بیشتری برخوردار است.

پیشنهاد بهتر و گران تر ما سفر به شیراز یا اصفهان است! شیرازی های مهربان اصفهانی های خون گرم با لهجه ی زیبایشان!

اقامت در شهری تاریخی و قدم زدن در تاریخ و معاشرت با مردمی مهربان و مهمان پذیر، پیشنهاد میکنیم در هفته ی دوم و سوم شهریور سفر کنید و در هتل ها که با تخفیف ویژه اقامت زیبایی داشته باشید، همچنین در این فصل حنکی مطبوعی در شهر ها هست که گرمای آفتاب شما را اذیت نمیکند و راحت میتوانید به گشت و گذار خود برسید

شیراز- چمران

پیشنهاد اخر و لاکچری ترین پیشنهاد ما به شما سفر به جزیره ی زیبای کیش و اقامت در هتل ها که با پایین ترین نرخ ها عرضه میشود

در این فصل به علت گرمای هوا و کمبود مسافر! شهریور هوا خنک و مناسب برای سفر و خوشگذرانی در این جزیره است! البته در و همچنین تفریح با جدید ترین وسایل سرگرمی و هیجان انگیز است! کافیست یک بلیط یک طرفه رزرو کنید و از هفته ی آخر شهریور لذت ببرید.

شما ترجیح میدهید در این چند روز باقی مانده تا مهر و شروع فصل مدارس به کجا سفر کنید؟!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *