در پاییز به کجا سفر کنیم؟

فصل پاییز فصل عشاق، فصل آلرژی، فصل ریزش برگ، بارش باران، سیگار، شاملو و لذت بردن از رخ جدید مادر طبیعت است که هر لحظه دام و نیرنگ جدیدی در طبیعت برای ما تدارک دیده است!

در فصل پاییز بزرگ ترین چالش پیشرو برای سفر رفتن بارش باران و سردی هواست که اغلب باب طبع افراد نیست اما زیبایی های محسور کننده ی طبیعت و پخش اهنگ های قمیشی در باران اغلب شما را مجاب به سفر میکند که بارش باران و سردی هوا را به جان خریده تا لذت نوشیدن یک لیوان چای و یک کاسه آش را تجربه کنید.

آش رشته

پیشنهاد اول ما سفر به استان خوزستان، مادر ایران است که دیگرهوای گرمی ندارد و راحت میتوانید از خوشمزه جات و فلافل آبادانی و سمبوسه ی اهوازی در کنار مردم مهمان نواز و مردم خون گرم خوزستان لذت ببرید و با قیمت های مناسب و خوبی میتوانید اجناس و کالاهای با کیفیت و اصل مورد نظر خود را تهیه کنید

بازاری در اهواز

مسیر دوم پیشنهادی باز هم در جنوب است اما این بار در استان قلیه ماهی و سنج و دمام! بوشهراست.
پیشنهاد میکنیم تا آخر فروردین سری به استان گرم و شرجی با دریای همیشه مواج و زیبای خلیج فارس بزنید، نزیک ایام بهار میتوانید احتیاجات سالانه ی خودتان را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و همچنین در جزایر نزدیک این استان از کف دریا که مانند شیشه زلال و شفاف است لذت ببذید.

شب های بوشهر

مسیر سوم پیشنهادی جاده ی بهشتی اسالم به خلخال با آن زیبایی پوشش درختی است که میتوانید دراین میر بهترین عکس های اینستاگرام خودتون رو بگیرید! و سر راه به سرعین برید و تنی به آب گرم بزنید و آش دوغ میل کنید و گره از زلف یار باز کنید و اوقات خوشی داشته باشید.

پاییز زیبا


این مقاله آپدیت میشود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *